Відомий педіатр Євген Комаровський розповів, як правильно зміцнювати імунітет дітей.

Відповідне повідомлення лікар залишив на своїй сторінці в Instagram.

За його словами, природа вже загартувала дітей і потрібно лише правильно підтримувати догляд за ними, щоб вони не втратили природні здібності. Не потрібно боятися гуляти з ними в холодну погоду або перебувати на "протязі".

"Стабільність цих умов, наприклад, постійна і аж ніяк не низька температура повітря, тепла вода, стерильна їжа, ретельне усунення контактів з рухомим повітрям (вітер) призводить до того, що вроджені механізми адаптації відключаються за непотрібністю", - зазначив лікар.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Михайло Заливако зізнався, що підписав з Ганною Богдан контракт: "У мене просто хе*ові умови"

Віктор Павлік "втік" від Каті Репяхової і знайшов, з ким кайфонути: "Дуже класна"

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Показати ще

"Протяг" і температура в кімнаті 17 ° С - не є для людини екстремальними і не стають джерелом підвищеної небезпеки. Більш того, потрібно створювати контрасти температур повітря і води, щоб тренувати системи організму. Однак але не варто вдаватися до радикальних методів. "Не треба екстремізму! Не треба занурювати дітей в ополонку, не треба годинами тримати їх на сонці і зовсім не обов'язково бігати по снігу босоніж", - зауважив медик.

Школа Доктора Комаровського

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що медицина стрімко розвивається у всьому світі, на зміну людині приходять роботи, а нові технології дають можливість робити такі операції, які ще 20-40 років тому здавалися фантастикою.