Поки політики тільки й говорять між собою, що про майбутні вибори, вони зовсім забули дивитися навкруги: ситуація в державі настільки критична, що за роки незалежності кількість населення зменшилася на 15 мільйонів осіб. І це тільки за офіційними показниками.

На це в коментарі "Гордон" звернув увагу лікар-педіатр Євген Комаровський. На питання,чи не планує він сам балотуватися у президенти, відповів стисло, але дуже красномовно:

"Друзі, одразу кажу: я не піду в президенти, убивати мене не треба. Самі бийтеся".

На думку Комаровського, останнім часом ніхто не звертає уваги на положення закону та взагалі – майбутнє людей. Замість цього, їм пропонують "красиву картинку" по телевізору, яка нібито повинна відволікати від проблем:

Популярні новини зараз

Пий і худни: відомий лікар вивів формулу спалювання зайвої ваги за допомогою двох чашок кави  

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Показати ще

"Так ось, глобальна ситуація має такий вигляд: 26 років тому утворилася наша країна, ми сформулювали деякі принципи, як ми будемо жити, утілили ці принципи в Конституції, зараз можемо підбити якийсь підсумок. У країні стало на 15 мільйонів жителів менше, країна гине, найкращі люди виїхали і далі стрімко виїжджають. Те, що нам показують по телевізору... людей з інтелектом "туалетного каченяти"! І вони працюють у цій країні політиками! І ми їх самі, своїми руками наобирали, і вони нас ведуть. Ще раз кажу: я не політик, я дитячий лікар", – підсумував він.

Відомо, що єдиний перепис населення в незалежній Україні пройшов у грудні 2001 року. Згідно з його результатами, у країні було 48 млн жителів. Очікували, що новий перепис пройде у 2016 році, але його перенесли на 2020 рік. Станом на 1 жовтня 2017 року чисельність населення України, за даними Держстату, становила 42,4 млн осіб.

Дивіться: Як вижити в Україні, інтерв'ю з Євгеном Комаровським

Як повідомляв портал "Знай.ua", Комаровський порадив, як підвищити імунітет дитини взимку.