Прихильники Саакашвілі продовжать проводити "Марші за майбутнє" до повної перемоги українського народу. Як повідомляє Politeka, про це заявив член партії "Рух нових сил", екс-заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе.

Він нагадав, що активісти вже п'ять місяців поспіль борються за власну гідність і майбутнє України. Сакварелідзе вважає, що нинішня влада може розправитися над кожним або фізично викинути людину з країни.

“Але вони ніколи не викинуть нашу совість, гідність, наше майбутнє і нашу сміливість. Україна обов'язково переможе!" – заявив Сакварелідзе.

Він зазначив, що акції протесту призвели до суттєвих наслідків – відкриття кримінальних справ, приниженням, депортації з мішками на голові.

Популярні новини зараз
День Катерини 7 грудня: заборони свята та найважливіші молитви до покровительки жінок Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання Катя Репяхова заявила, що не боїться розлучення з Віктором Павліком: "Коли він зустрічав своїх нових дружин..." Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Сакваралидзе звернувся до українців, запевнивши їх, що ніхто не може відняти у них честь і гідність.

“Ми з вами обов'язково відновимо справедливість. Ви бачите – олігархія не працює, ніякої комерційної реклами, ні комерційного ролика не було на телебаченні, але ми все одно всі зібралися й будемо збиратися, поки не досягнемо одного – повної перемоги українського народу", – зазначив Сакварелідзе.

Він уточнив, що після видворення з України Міхеїла Саакашвілі виникло питання про те, хто буде очолювати "Рух нових сил". За словами Сакварелідзе, лідером партії залишиться Саакашвілі, незважаючи на те, де він буде знаходитися.

Раніше портал "Знай.ua" писав про те, як Марш Саакашвілі об'єднав тисячі українців.