У четвер, 8 червня, у результаті моторошної дорожньо-транспортної пригоди поблизу міста Коростишів, що на Житомирщині, помер 23-річний Дмитро Червонюк.

Як повідомляє портал "Голосно", жертва аварії - керівник проекту Goldi Jeans, син власників Рівненського льонокомбінату та ТМ "Goldi-Льонокомбінат", який є найбільшим вітчизняним рітейлером готового одягу.

Відзначається, що Червонюк влетів у вантажівку КрАЗ на мотоциклі. Від несумісних з життям травм потерпілий помер у лікарні.

Нагадуємо, у ніч з 20 на 21 серпня 2013 року Дмитро за кермом автомобіля марки Toyota збив на смерть пішохода. Суд Хмельницької області засудив його до п'яти років ув'язнення. Проте водій за ґрати не потрапив.

Популярні новини зараз
В Україні вводять нову купюру: що треба знати Індексацію розширили: хто отримає більше у березні За комуналку розрахуєтесь квартирою: за які борги можуть виселити Виплата пенсії по-новому: що треба знати пенсіонерам
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", український військовий загинув у моторошній аварії.