Користувач Facebook розмістила на своїй сторінці в цій соціальній мережі фото траси між Києвом і Одесою зі своїми коментарями.

Дівчина бачила стан цієї дороги власними очима. Вона написала таке повідомлення: «Вчора їхали по трасі Київ-Одеса і думали, що гірше НЕ БУВАЄ. Сьогодні їдемо нею ж назад на Київ. І зрозуміли, що БУВАЄ».

У численних відгуках на цю тему, користувачі Facebook поскаржилися на небезпеку їзди по українським дорогам. А також на те, що представники органів влади приділяють мало уваги проблемам капітального ремонту дорожнього покриття на ряді трас країни.

Взимку на цій трасі були величезні автомобільні затори: відео

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" на залізничних коліях у Львівській області сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода. Товарні вагони перекинулися під час руху поїздів. В даний час шляхи тут заблоковані.

Як розповідають очевидці, в результаті прокидання товарних вагонів рух поїздів призупинено на невизначений проміжок часу. Зокрема, заблоковано рух електрички, наступного з Рівного до Львова. Люди пересуваються пішки, щоб дістатися до траси Київ-Львів і повернутися додому.

Серед пасажирів електрички виявилося безліч людей з дітьми. Добиратися їм складно - до найближчої траси потрібно йти дванадцять кілометрів пішки. Три залізничні колії на цій ділянці перекрито повністю. По четвертому рух триває без затримок.