У четвер вечором, 29 червня, під Києвом сталася моторошна аварія, яка паралізувала рух автотранспорту.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент порталу "Знай.ua".

Згідно з інформацією, на трасі Бровари-Київ легковик марки Geely влетів під фуру.

У результаті ДТП "китаєць" залишився без передньої частини.

На місці події працювали поліцейські, пожежники та рятувальники.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів взялися розселяти з будинків: що відбувається Мобілізація по-новому: чому ухилянти більше не отримують повітки поштою Без цього паспорт більше не дадуть: нові правила для українців вже діють У лютому субсидій не чекайте: що відбувається
Показати ще

Ніякої інформації про постраждалих чи жертв аварії немає, та, судячи по пошкодженнях автівки, без травм не обійшлося. Утворився величезний затор.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", на Бориспільській трасі у Києві у результаті моторошної аварії спалахнув автомобіль, у якому знаходилася жінка з маленькою дитиною. У результаті "вогняна куля" заблокувала рух автотранспорту.