Жінка років 45-50 роздягнулася до нижньої білизни й стрибнула з даху багатоповерхівки, тримаючи в руках дві цеглини.

Як передає місцевий портал "Інформатор", інцидент трапився у четвер, 10 серпня, у Дніпрі на вулиці Робочій.

Правоохоронці підтвердили факт самогубства, але більше ніякої інформації з цього приводу не надали.

У Чечелівському відділенні поліції Дніпра відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 з позначкою самогубство. Слідчі з'ясовують мотиви цього страшного вчинку.

Судячи з фото, жінка не долетіла до землі, а впала на дах балкону і пробила його.

Популярні новини зараз
Гроші потечуть рікою: 3 знаки Зодіаку, яким березень готує золотий дощ ПриватБанк закликає замінити картки: кому треба бігти до відділення Доведеться платити і за себе, і за сусідів: новий закон про ЖКГ потрясе гаманці українців Без світла, води та каналізації: українців закликали готуватися до складного літа
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", поліція перекваліфікувала справу про загибель ветерана батальйону "Донбас" Валентина Гонтаря, оскільки з’явилися нові подробиці, що ставлять під сумнів попередню версію про самогубство.