Сьогодні вночі для мільйонів людей по всьому світу трапилася трагедія – з життя пішов соліст, вже легендарної групи Linkin Park. За даними американських таблоїдів, він повісився у себе вдома. Честер Беннінгтон, на жаль, далеко не єдиний музикант, який покінчив життя самогубством. І ми вирішили згадати найвідоміших і улюблених музикантів, які загинули раніше часу.

Музиканти, які вчинили самогубство: найбільш трагічні випадки

Популярність Джима Моррісона і групи The Doors зростала в геометричній прогресії. Але, на жаль, так було не тільки з кількістю фанатів, але і з героїном. І наслідки були трагічними: у віці 27 років Моррісон пішов з життя. Він з ранніх років захоплювався наркотиками, тому не рідко впадав у депресію. Можливо, це була одна з них.

Звичайно ж, мабуть, найвідоміша і трагічна історія про музиканта, який покінчив життя самогубством. Курт Кобейн. Його життя можна було назвати солодким: хлопець ріс в трейлері, його мати займалася не сином, а особистим життям. Навіть коли Кобейн був у зрілому віці, він боровся з депресіями і героїновою залежністю. І в один з таких вечорів у нього була рушниця. Знайшов Курта електрик, який прийшов ставити сигналізацію в будинок музиканта. Загинув він у віці 27 років.

Кріс Корнелл. Його самогубство називають одним з найбільш незрозумілих і непояснених. Всього за кілька годин до того, як його знайшли у ванній одного з готелів, він анонсував новий тур з групою. Так і друзі, і родичі казали, що він був повністю задоволений своїм життям.

Популярні новини зараз
Подумайте двічі, перш ніж об'їдатися на Новий рік: чим шкідливий та корисний оселедець Чого ви не знали про генератори: поради, які допоможуть прийняти правильне рішення "Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати ще

Томмі Март – учасник групи The Killers. Він був дуже талановитим саксофоністом. Співпрацював з Big Friendly Corporation і Black Camaro. Крім цього був досить успішним бізнесменом. Працював над собою дуже багато, а відпочивав мало. І схоже просто перегорів і втомився.

Марк Линкус – недооцінений геній. Про нього почали говорити тільки після смерті, а групу, яку він створив - Sparklehorse назвали найбільш недооціненою. Марк, як говорили, дуже важко переживав "другі ролі". І в 2010 році його знайшли вдома, з кулею в голові.