Пацієнтом став недоношений хлопчик вагою в 1 кілограм, повідомляє на своїй сторінці у Facebook кардіохірург Назар Озерянський.
"Виконано резекцію коарктації аорти (критичне звуження найбільшого судини). Дитина в стабільному стані, прогноз позитивний", - розповів він.
Як з'ясувалося, дитина народилася лише на 27 тижні вагітності.

Як повідомлялося раніше, победитель пісенного конкурсу "Євробачення-2017" португалець Сальвадор Зібрав вперше виступив після операції по пересадці серця.

Популярні новини зараз

Директор Олі Полякової видав інтимні подробиці стосунків із зіркою: "Ходив за тампонами для своєї жінки"

Директор Олі Полякової зізнався в тісному зв'язку із зіркою: "Наші стосунки..."

Кума Дзідзьо Оля Цибульська перевдяглася у школярку: "Тобі сподобається, обіцяю"

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Показати ще


Виступ відбувся через чотири місяці після операції. Відео було опубліковано в Instagram-акаунті компанії, яка займається музичним виробництвом, Power Nation.
Співак заспівав разом зі своєю 30-річною сестрою Луїзою, яка зараз вагітна. Вони виконали композицію "Amar pelos dois", з якої Зібрав і здобув перемогу на міжнародному пісенному конкурсі.

Варто зазначати, що португальцю Сальвадора зібрали, який здобув перемогу на пісенному конкурсі "Євробачення-2017" зробили пересадку серця. Відомо, що операція пройшла успішно і стан 27-річного артиста відносно стабільний.
Лікарі попереджають: процес реабілітації буде тривалим і радять близьким запастися терпінням.

"Будемо сподіватися, що він відновиться і буде жити нормальним життям", - підкреслив лікар Мігель Абекас після 4-годинної операції в Лісабоні.
Слід зазначити, що Сальвадор Зібрав раз виступав на сцені на початку цієї осені, а потім чотири місяці поспіль перебував в українській лікарні в очікуванні трансплантації.

Разом з тим слід зазначити, що раніше португальський співак Сальвадор Зібрав, якому на початку грудня зробили пересадку серця, 11-го січня виписався з лікарні.

Відновлення 28-річного Сальвадора після операції відбувається добре і без ускладнень. Тим не менш, представники зірки відзначили, що пацієнту слід уникати великого скупчення людей і попросили шанувальників поважати особистий простір, не займати.