Дмитро Россошанський, який збив на смерть сестру Ірини Ноздровської Світлану Сапатінську, винен у вбивстві ще одного жителя села Демидів Олександра Альохіна.

Про це заявив батько убитих дочок Сергій під час похорону Ірини.

Він уточнив, що Дмитро разом із друзями побив людину до смерті, але йому вдалося уникнути відповідальності.

Зокрема, він уточнив, що злочин відбувся у далекому 2005 році. Саме тоді син Россошанського жорстоко вбив одного з місцевих мешканців, який переїхав у їхнє село з російського Уралу.

"У 2005 році син Юрія Россошанського зі своїм другом вбили тут людину, яка приїхала звідкись з Уралу, з Росії, і тут жила, купила півбудинку. І Россошанського син, Діма, зі своїм другом забили дерев'яними брусками, забили як звіра. А їхній родич, дядько, працював головним суддею у Вишгородському суді", - наголосив Сергій.

Популярні новини зараз
Пропагандист Соловйов знову "ущемився" через країни Балтії: після України обіцяє війну Естонії, Латвії та Литві Андрій Бєдняков з "Орла та Решки" показав, як виглядає справжній провал: "Скинув 5 кг" "Закрий п*здак Аркаша": Скрипін нагадав "харошому" руському Бабченко його місце "Привітати" з Днем Незалежності: ворог може вдарити зненацька на головне українське свято з території вусатого диктатора
Показати ще

Більше того він зазначив, що у Россошансього вже цілий букет злочинів, проте їх майстерно прикривала поліція, адже його дядько був головою місцевого суду.

"І це все покривалося, і це вбивство покрилося. Приїхала міліція, тоді була міліція, і там було все в крові, вони вимили все, прибрали, забрали ті дерев'яні бруски і відвезли. І ніякого діла навіть відкрито не було!" - зазначив батько Ноздровської.

Усі подробиці резонансного вбивства Ірини Ноздровської.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що копи назвали ім'я вбивці Ноздровської.