Вчителька молодших класів з Рівненської області надто чутливо сприймала непорозуміння зі своїми учнями. Ймовірно із-за проблем в школі жінка кинулася з 15-метрового мосту в річку.

Місцева мешканка Рівненської області помітила тіло, летить з мосту. Вона тут же кинулася на допомогу потопаючому. Нею виявилася 40-річна вчителька молодших класів з сусіднього села.

"Чую: щось у воду полетіло міцно, звук такий великий, а як дивлюся – Боже мій, то людина", - зізнається Валентина Гайоха.

Саме ця мешканка села Степань стала першою кликати на допомогу і намагатися врятувати потопаючу. Жінка зазначила, що вона не пливла сама, а річка відносила її перебігом. При цьому з води в неї то і справа виглядали лише голова і руки.

Популярні новини зараз

"Веселе" кладовище біля кордону з Україною, де не прийнято плакати: єдине у світі

Настя Каменських перетворилася на Катю Осадчу і станцювала, як у 17 років: "У кожного чоловіка мікроінсульт"

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Наталя Могилевська видала неочікуване зізнання учаснику шоу "Співають всі": "Заміж без сумніву"

Показати ще

Рятувальником для вчительки став місцевий лікар, який почув крики з проханнями про допомогу від Валентини. Він без роздумів скинув куртку і кинувся у воду рятувати жінку.

Зайшовши у воду він почав простягати жінці палицю. Головний гінеколог Степанской лікарні зазначає, що вона все ж таки хотіла жити і намагалася вхопитися за руку допомоги. На виручку вчитель прийшов також сержант місцевої пожарноспасательной частини.

Чоловікам вдалося витягти жінку з води. На той момент вона була вже повністю отетеріла від переохолодження. Її тут же закутали і розтерли, розігріли. Рятувальник зазначив, що вона перебувала в шоковому стані.

Жінка була доставлена в лікарню швидкої допомоги. Вже в медичному закладі їй діагностували загальне переохолодження організму. І з'ясували особу потерпілої, якій опинилася учителька із сусіднього села.

"Була у важкому психоемоційному стані, стан ступору. Вона не була контактною, вона не давала відповідей. Фактично, вона жодну реакцію не хотіла виявляти", - розповіли медики.

У рідному селі дуже тепло відгукуються про вчительку, називаючи її доброю і релігійною жінкою. Її батьки досі не можуть повірити, що їх дочка могла вчинити таке і стверджують, що єдиним приводом для скарг у неї були непорозуміння з учнями.

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа"у Київській області розгорівся скандал в одній і місцевих шкіл. Вчителька фізики принизила і вилаяла прямо під час уроку учні з-за того, що він двічі клацнув ручкою.