Про захоплення поліцією рекрутингової бази полку "Азов", що знаходиться безпосередньо на території заводу АТЕК, заявив лідер "Національного корпусу" Андрій Білецький.

З шостої години ранку тут проводять слідчі дії правоохоронці – зокрема, представники МВС і КОРД.

Білецький запевняє: силовики не показали жодного посвідчення і не повідомили про законні підстави обшуків. Він не виключає, що у приміщення за цей час могли щось підкинути, "якісь чергові гранати Савченко":

Дивіться: ситуація в АТЕК

Поліція заблокувала тренувальну базу "Азову" на заводі АТЕК Подробиці ➡ https://goo.gl/t7wMCc

Posted by Українська правда on Friday, 23 March 2018

"Були зламані всі двері, вкрадені речі. Найбрудніше те, що покидьки з міліцейськими шевронами вкрали ордени людей, які воювали за цю країну. Їхнє завдання сьогодні – політична провокація, а не правові дії. Це наш дім, який ми збудували на руїнах. А ми свій дім не здаємо. Ці тварини посміли зайти до нього і шукати там те, чого там нема. Ми за свій дім будемо битися", - додав лідер Нацкорпусу.

Представники "Азова" заблокували виїзд копам – чергують приблизно три сотні осіб, помічені і "Правий сектор", а також "Свобода".

На думку члена політсили Кирила Гладкова, у такий спосіб чинна влада нібито намагається влаштувати гучне політичне шоу, інші натякають на те, що це просто "попередження зверху", пов'язані із запланованими акціями щодо губернатора Савченка та загибелі льотчика Волошина.

Кілька годин тому сюди почали зносити шини. У поліції підкреслюють:  на АТЕК здійснюють виїмку документів, а громадські формування правоохоронців не цікавлять.

Дивіться: "Це політична провокація, а не правові дії", - Андрій Білецький

Як повідомляв портал "Знай.ua", у столиці досі триває блокування входу до заводу "АТЕК", де базується полк "Азов" і партія "Національний корпус". Перекрили територію ще вчора ввечері: приїхали авто із синіми номерними знаками, ймовірно – співробітники МВС. Поки що біля дверей чатують самі азовці, але ніяких дій не планують, на робочі місця їх не пропускають. Саму ідею того, що інцидент стосується протесту під стінами Адміністрації президента України активістів за відставку голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка, який може бути причетний до самогубства директора миколаївського аеропорту Владислава Волошина, у "Національному корпусі" відкидають.