31 березня, в суботу, жителі Землі зможуть спостерігати рідкісне явище - "блакитний Місяць".

Таку подія наступного разу варто очікувати через три роки - в 2020, передає Space.com.

Повний Місяць у небі земляни можуть спостерігати раз в 30 днів, проте приблизно раз в три роки він сходить над Землею одразу два рази за один календарний місяць. Це трапляється через те, що супутник робить один оберт навколо Землі за трохи менший час, 29,5 днів.

Дуже рідко трапляється таке, що відразу два "блакитні Місяці" виникають в один і той же рік. Іноді можна спостерігати їх комбінації з іншими "місячними" феноменами, наприклад, з "супермісяцем" або "кривавим Місяцем".

Уточнимо, що поняття "блакитний Місяць" ніяк не пов'язано зі зміною кольору супутника Землі. Назва походить від англійського ідіоматичного виразу "опсе in a blue moon", яке означає "надзвичайно рідко, практично ніколи".

Популярні новини зараз

Кіт Андрія Садового насмішив львів'ян - бігає, наче вжарений: "Коли був вуличним і оселився у мерії"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Лілія Ребрик з ногами, як у Олі Полякової, дала дивну пораду жінкам: "Намастіть господарським милом"

Показати ще

31 липня 2015 року земляни спостерігали "блакитний Місяць" останній раз.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", автором дивовижного ролика виявився житель американського міста Дірборн-Хайтс, штат Мічиган. Чоловік стверджує, що він знімав Місяць на камеру, як зненацька помітив чорний НЛО, що пронісся біля Селени у напрямку на південь. Очевидець переконаний, що на найближчому до нас небесне тіло знаходиться база представників неземної цивілізації, звідки і злетіло це таємниче космічне судно.

Також портал повідомляв про те, що американський марсохід космічного агентства NASA на поверхні Марса зафіксував дивовижну знахідку. За словами фахівців із штату Техас, на фотографіях зображений кістяк гуманоїда.

Передбачуваний скелет фахівці виявили на знімках видимих скель на території Марса. Повідомляється, що апарат Opportunity зміг зафіксувати дивовижну знахідку 1 лютого поточного року. Ентузіаст і мисливець за НЛО зі штату Техас розглянув на знімках NASA явні риси скелета, які мають схожі характеристики з людським.

Уфологи стверджують, що марсохода Opportunity вдалося на Вогненній планеті зняти череп і хребет можливого інопланетянина, який раніше жив на Марсі.