У ході зустрічі з американським астронавтом Рендольфом Брезником у Дніпрі КБ "Південне" презентувало своє бачення промислово-дослідної бази на Місяці. Про це повідомляють ЗМІ.

Представник КБ "Південне" Геннадій Осиновий розповів про бачення фахівцями цього підприємства створення постійно діючої бази на Місяці.

Попередній етап, за словами Геннадія Осинового, вже проводиться фахівцями як самого КБ, так і його партнерами з інших країн.

Паралельно в КБ "Південне" ведеться розробка важкого рекет-носія "Криптон" для цієї місячної програми, а також розгінного і садивного місячних модулів.

На етапі створення мінімальної конфігурації бази планується провести 5 пусків важких ракет-носіїв "Криптон" для доставки на Місяць перших місячних модулів, перших екіпажів для початку монтажу бази. А також виведення на навколомісячну орбіту місячної станції.

Популярні новини зараз

Українка поскаржилася на Ощадбанк через картку киянина: "На ній фото чужого мужика"

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще

На етапі розширеної конфігурації на місячну базу будуть доставлені і змонтовані командний і ремонтний модулі, енергетична установка живлення бази, а також доставлений місячний "Ровер".

При створенні на місячній базі систем автономного життєзабезпечення там повинні з'явитися додаткові житлові модулі та модуль життєзабезпечення, який буде виробляти кисень і регенирировать воду, споживану космонавтами на базі.

Кадр з місця

Кадр з місця

Кадр з місця

Кадр з місця

Кадр з місця

Дивіться сюжет про космос

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Україна стане космічною державою.