Всеволод Чаплін, протоієрей Російської православної церкви, заявив, що проект "патріарх Кирило" можна вважати закритим.

Про це священик повідомив на своїй сторінці в Facebook, підкресливши, що він закритий "як суспільно значущий проект, здатний зібрати команду співробітників, а не челяді і не вічних "угодовців".

"Між іншим, за останні місяці ні Синод, ні Вища церковна рада не прийняли жодного документа з суспільно значущих питань. Архієрейський Собор, за великим рахунком - теж", - сказав він.

Як говорить Чаплін, "закриття проекту сталося не в останню чергу зусиллями "титульної" особи".

"Він як би досяг всього, чого хотів – але радості йому це не додало. Навпаки, швидше помножило скорботи – і далі скорбот, на жаль, буде більше", - підсумував протоієрей РПЦ.

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська винайшла машину часу і показала червону шапочку: "Мені п'ять"

Аліна Гросу виявилася Трояндою з "Маски", українці не вірять очам: "Коли здогадалися?"

Ірина Білик роздумує над життям без чоловіка: "Яка від них користь?"

Розлучена Аліна Гросу показала нового хлопця: "Поспішати не хочу"

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", за проукраїнські погляди в Запоріжжі священика Московського патріархату Ігоря Саву позбавили права приходу.

За словами парафіян, Отець Ігор, часто молився за перемогу української армії і не згадував у своїх богослужіннях російського патріарха Кирила.

"Якщо на Україну напали, то це зло, і церква не може бути осторонь від цього зла, вона повинна висловити свою думку. Тому, напевно, це сама головна тема, за яку висловлювалися до нас претензії до мене особисто", - заявив священик.Також портал повідомляв про те, що не можна позбавляти можливості чоловіків загравати з жінками або по кожному такому випадку подавати на них в суд.

Таку заяву в інтерв'ю радіостанції "Говорить Москва" зробив представник Патріаршої ради з культури Московського патріархату Російської православної церкви Леонід Калінін.

Зазначимо, що священнослужитель висловив переконання, що у випадку, якщо чоловік доглядає за жінкою і де-то переходить кордон, тоді жінка його зупиняє, і він може прийняти це і зупинитися, то все нормально.

Крім того, нагадаємо, що відома журналістка Вікторія Ясинська на своїй сторінці в Фейсбук розповіла про незвичайну зустрічі в поїзді. При ній ієромонах Володимир, за його словами, з Лаври, продавав молитву і свічки пасажирам у поїзді.