Чоловік, якого підозрювали у викраденні третьокласника з Миколаєва Платона Корженко, визнав свою провину.

Про це повідомив портал "novosti-n".

Згідно з інформацією, після затримання, два свідки, які бачили, як невідомий виводив хлопчика з дитячого майданчика, впевнено впізнали його у підозрюваному.

Після цього, зловмисник зізнався у скоєному.

Нагадуємо, Платон зник безвісти у понеділок, 22 травня. Дитини розшукували протягом доби батьки та поліцейські. Крім того, до процесу підключилися військові.

Популярні новини зараз
Зняв і витратив — поясни: банки почали стежити за готівкою українців - що викличе підозру На зміну дощам прийдуть морози: квітень готує українцям "шокову терапію" Мінімум 5000 грн: пенсіонерам приготували солідні доплати, але отримають не всі Знову по 6–8 годин без світла: українців попередили про тривалі відключення
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", переляканого хлопчика знайшли співробітники компетентних органів у районі місцевого вокзалу. Його госпіталізували до лікарні на обстеження.