Спроба витягти свого коханого з буцегарні незаконними методами обернулася для жінки-правоохоронця величезними неприємностями.

Як повідомили у прес-службі столичної прокуратури, 24-річна заступник командира взводу одного з районних відділів Управління поліції охорони у Київській області вирішила допомогти співмешканцю, підозрюваному у навмисному вбивстві, уникнути покарання, підставивши невинну людину.

Вона попросила свого знайомого викрасти іншого чоловіка та змусити його взяти всю вину на себе. За допомогу коп пообіцяла шість тисяч доларів винагороди, але згодом зменшила суму більш ніж утричі, до 50 тисяч гривень.

Правоохоронці інсценували викрадення чоловіка та передали "замовнику" відеодокази начебто скоєного злочину. Жінку затримали одразу після передачі нею першої частини обумовленої винагороди.

Зараз правоохоронці готують повідомлення про підозру у незаконному позбавленні волі або викраденні людини. Слідчі дії тривають.

Популярні новини зараз

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", підозрюваний в убивстві болгарської студентки заявив, що вона сама винна у своїй смерті.