В російському Кемерово вдалося загасити вогонь на території ТЦ "Зимова вишня". Втім, за добу кількість жертв сягнула 69 осіб, при чому 40 із них – діти.

Рятувальники знайшли тіла восьми загиблих у приміщенні кінотеатру, їх практично неможливо було впізнати, настільки сильно обгоріли. Пожежні повноцінно так і не перевірили два зали, вони були дуже задимлені, тому швидше за все жертв було більше.

Чекали на спеціальну техніку для розсіювання шкідливих речовин, а потім виявили новий осередок загоряння на третьому поверсі центру.

Стягували також додаткові бригади:

Популярні новини зараз

У Львові помітили розкішний британський кросовер за ціною тисяч мінімалок - простим українцям такого не купити

Трирічну принцесу розбив інсульт, молода мама благає про допомогу: "Донечка - моє серце"

Прогноз на зиму 2020-2021 в Україні: синоптик попередив про -24 морозу та снігопади

На Львівщині чоловік ліг під ніж і безслідно зник

Показати ще

"Малоймовірно, що будуть виявлені ті, що вижили. Вижити в таких умовах неможливо. Приміщення заповнені густим чорним димом", - звітували в місцевому МНС.

Згодом у соціальних мережах знайшли акаунт однієї з покійних дівчат – Майю. Останній статус підлітка був доволі красномовним, але від того не менш моторошним:

"Це кінець".

Встановлювати особистості загиблих планують за допомогою ДНК, без вісти зникли близько 37 відвідувачів, десятеро перебувають у лікарні, їх стан визначають як стабільно тяжкий, одна людина – на межі життя і смерті, в реанімаційному відділенні.

Дивіться: Пожежа в Кемерово, ТЦ "Зимова вишня"

Як повідомляв портал "Знай.ua", під час пожежі у ТЦ "Зимова вишня" в російському Кемерово зник без вісти цілий клас школярів. Батьки відправилися на пошуки, підключили копів, але поки все марно. Серед чотирьох загиблих чи постраждалих дітей також немає. У Центрі медицини катастроф зазначають, що загиблих нібито взагалі немає, а всього лише 12 осіб із опіками. У МНС визнають, що могли поквапитися з висновками і прийняти дітей, які втратили свідомість, за загиблих.