Поліція отримала дані про те, що під час вбивства Ірини Ноздровської, протягом приблизно двох годин, у мобільного телефону підозрюваного Юрія Россошанського був відсутній зв'язок, а його син Дмитро безуспішно намагався додзвонитися батькові із СІЗО.

Про це повідомляє "Обозреватель".

"Ми з'ясували, що син підозрюваного і раніше із СІЗО зв'язувався по мобільному зв'язку з рідними. А 29 грудня він активно намагався додзвонитися батькові - у передбачуваний час вбивства. Однак протягом двох годин йому це не вдавалося", - сказав він.

Слідство зажадало дані з'єднань членів сім'ї Россошанських: сина, батька, матері.

"Дружина підозрюваного, нагадаю, стверджувала, що о 21:00 вони з чоловіком лягли спати. Однак дані оператора показали, що вона активно користувалася мобільним до глибокої ночі - вже наступного числа, 30 грудня. І жінка неодноразово дзвонила чоловіку. У цей же час батькові намагався додзвонитися й син", - зазначив Аброськін.

Популярні новини зараз
Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави Нові пенсії виплатять одразу за три місяці, кого торкнеться підвищення до 1200 грн "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати
Показати ще

Коли поліцейські почали задавати додаткові питання старшому Россошанському, виявилося, що того дня у нього в гостях був батько цивільної дружини Дмитра Россошанського.

"Чоловік прийшов у гості до нашого підозрюваного після обіду, повертаючись із похорону свого знайомого. Вони разом випили. Потім, як зізнався підозрюваний, він пішов проводжати гостя. І момент "проводжання", і момент приїзду Ірини в Демидів - фактично один час", - розповів поліцейський.

Россошанський провів гостя, а коли йшов сам, під'їхав автобус, з якого вийшла Ірина.

"Вона відразу стала мене ображати, кричати: "Вбивця!" - розповів підозрюваний. Після цього, за словами підозрюваного, на нього ніби щось найшло. Мовляв, уже не було сил терпіти скандали і т.д. Він підійшов, притиснув її до стіни або забору (там ще якісь кущі) та завдав Ноздровській удари ножем.

Ніж не в тому розумінні, а предмет на зразок ножа, який підозрюваний використовував у господарстві. Носив його в домашньому одязі", - пояснив представник Нацполіції.

Після цього Россошанський поніс тіло до мосту, де, за його словами, роздягнув Ірину, а тіло вкинув у річку.

Нові деталі убивства Ноздровської стали відомі після затримання Юрія Россошанського.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що справа Ноздровської набирає нових обертів.