За наказом 44-річного довічно ув'язненого підлітки втопили чоловіка у ванній після зйомки інтимного відео. Як повідомили у відділі комунікацій поліції Миколаївської області, 5 березня у ванній кімнаті квартири в Інгульскому районі було виявлено тіло 39-річного господаря. За висновком експертів, чоловік був втоплений.

Поліцейські розшукали причетних до вбивства, в той же день по гарячих слідах. Ними виявилися троє жителів Луганської області – один 16-ти і двоє 17-ти років. Всі троє були затримані слідчими. Встановлено, що підлітки приїхали у Миколаїв ще кілька місяців тому. З їх історії – на навчання, а насправді ховалися в орендованій квартирі від органів слідства після вчинення групового згвалтування чоловіка на Луганщині.

Підтримуючи постійний зв'язок з в'язнем, засудженим до довічного позбавлення волі за скоєння низки вбивств та зґвалтувань, юнаки періодично отримували від так званого «куратора» різні завдання. З невідомої причини, свого "куратора" підлітки беззаперечно слухалися, і виконували всі його завдання.

Спочатку потрібно було підшукати в мережі інтернет жертву, почати спілкування, а потім домовитися про зустріч, зняти на відео групові розваги і відправити замовнику. У цьому випадку вбитий чоловік мав нетрадиційну сексуальну орієнтацію, тому для пошуку партнерів був зареєстрований на спеціальному сайті. Довго умовляти жертву, щоб він погодився на делікатні пропозиції співрозмовників, не довелося.

У день вбивства миколаївець чекав візит юнаків у себе вдома. Там події розгорнулися несподівано для господаря: неповнолітні роздягли домовласника, одяг зняв один з хлопців, імітуючи непристойні дії, інші знімали і погрожували розголосом.

А потім "куратор" наказав їм вбити жертву. Для цього підлітки наповнили ванну водою і втопили чоловіка, після чого з квартири вкрали техніку господаря, його банківську картку, з якої потім зняли сім тисяч гривень, і пішли. Але незабаром їх затримали оперативники. Награбоване разом з іншими речовими доказами правоохоронці вилучили.

За сприяння Пенітенціарної служби України було встановлено місце відбування покарання "куратора" – він знаходиться у в'язниці в Дніпропетровській області. Зараз правоохоронці проводять з ним слідчі дії.

Що стосується підлітків, то всім їм повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених п. 12 год. 2 ст. 115 «Умисне вбивство» і ч. 4 ст. 187 «Розбій» КК України, санкції яких передбачають покарання аж до довічного позбавлення волі.

Раніше портал "Знай.uа" розповідав, що в мережі опублікували фото дівчини, яку обезголовили в Одесі.