У Новосибірську український консул розпочав перевірку інформації щодо ймовірної загибелі наших співвітчизників пожежі в ТРЦ "Зимова вишня" в місті Кемерово (Росія).

Це підтвердив заступник директора департаменту консульської служби МЗС – начальник управління консульського забезпечення Василь Кирилич.

Він зазначив, що компетентні відомства РФ ще не надали жодної інформації про постраждалих.

Як відомо, займання в російському ТЦ виникло вчора – не спрацювала сигналізація, багато відвідувачів магазину виявилися заблокованими всередині приміщень. Кількість загиблих сягнула 69 осіб, більша частина із них діти.

Популярні новини зараз

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Показати ще

У списках зниклих безвісти – десятки людей. Крім того, у будівлі ТЦ завалилися два з трьох кінозалів –вони просто з четвертого на третій поверх. Роботи з розбору завалів тривають. Пожежні змогли проникнути в усі приміщення лише за 12 годин, місцеве населення масово здає кров для постраждалих.

За статтями про заподіяння смерті з необережності, порушення вимог пожежної безпеки та надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки СК РФ вже порушив кримінальне провадження.

Заступник губернатора Кемеровської області РФ Володимир Чернов заявив, що хтось із дітей міг підпалити поролоновий наповнювач у батутному басейні. Аніматор Євген, який працював у ТЦ, розповів, що причиною пожежі могли стати свічки, запалені на дитячому святі.

Дивіться: Пожежа в ТРЦ "Зимова вишня", Кемерово: паніка всередині приміщення

Як повідомляв портал "Знай.ua", російському Кемерово вдалося загасити вогонь на території ТЦ "Зимова вишня". Втім, за добу кількість жертв сягнула 69 осіб, при чому 40 із них – діти. Чекали на спеціальну техніку для розсіювання шкідливих речовин, а потім виявили новий осередок загоряння на третьому поверсі центру. Стягували також додаткові бригади. Встановлювати особистості загиблих планують за допомогою ДНК, без вісти зникли близько 37 відвідувачів, десятеро перебувають у лікарні, їх стан визначають як стабільно тяжкий, одна людина – на межі життя і смерті, в реанімаційному відділенні.