Кількість поїздів залізничного сполучення з Маріуполем збільшиться. Це доручення прем'єр-міністр України Володимир Гройсман дав виконуючому обов'язки голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євгену Кравцову.

Таким чином, кількість пар поїздів повинна збільшитися до 26-28 добу, а час у дорозі – скоротитися. А до кінця року держкомпанія планує придбати і оновити не менше 200 пасажирських вагонів.

"Я бачу ініціативи "Укрзалізниці". Це нормально, але потрібно продовжувати працювати, щоб зробити ситуацію краще", – зазначив Гройсман.

За інформацією "Укрзалізниці", зараз ведеться робота з розширення пропускної спроможності регіону. Завдяки вже проведеним діям більшість підприємств Маріуполя та прилеглих населених пунктів перейшли на залізницю як основний спосіб доставки продукції.

Також "Укрзалізниця" планує запустити два модернізованих приміських електропоїздів для жителів Донецької області за погодженням із Збройними силами України.

Популярні новини зараз
Європа убезпечить Україну від ядерної загрози Кремля, поставка спорядження вже почалася Надя Дорофєєва раптово звернулася до Вови Дантеса: офіціоз та сухі побажання Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

"Знай.uа" нагадує, що 27 квітня група осіб заблокувала рух приміського поїзда "Львів – Мукачево" на станції Скнилів. Дана ситуація стала наслідком збільшення на залізниці пасажирів, які не змогли виїхати з міста на автотранспорті. Про це інформує регіональний філіал "Львівська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця".

"Напередодні травневих вихідних сформувався потужний хвилеподібний пасажиропотік з мегаполісів у всіх напрямках. Всі види транспорту відчули суттєву навантаження. Це призвело до того, що до традиційного пасажиропотоком у Стрийському напрямку додалися пасажири, які не змогли виїхати на автомобільному транспорті. Тому одномоментне збільшення навантаження на залізничний транспорт не дозволило залізничникам миттєво задовольнити збільшення пасажиропотоку в кілька разів", - йдеться в повідомленні.