У Чернівцях начальник відділу по роботі зі зверненнями громадян місцевої облдержадміністрації Володимир Дяченко побився з таксистом просто на дорозі.

Таксист проти чиновника

Відео інциденту зняла пасажирка таксі Катерина Пономарьова, яка потім виклала його у Facebook.

"Що це за цяця, яка вважає правильним перегороджувати шлях машинам, так як воно летить? Дайте мені право на зброю, тому що на вулицях міста стає небезпечно. Я в шоці, водій таксі їхав спокійно по другому ряду Заставнянської, в першому ряду стояли машини. Я, як водій, завжди дивлюся на дорогу: різкий сигнал і нас по зустрічній обганяє водій, перегороджує дорогу, вилітає з машини і починає кидатися на водія, витягувати його з машини з матами і кулаками. Я з переляку камеру увімкнула не відразу, але мені особисто тієї миті стало страшно, сама за кермо напевно місяць не сяду. Розумієте, це водій таксі, не мій чоловік або друг", - пишуть свідки інциденту.

"Баран! - Баран у твоєї мами син!" - обмінялися "люб'язностями" водії.

Користувачі, до речі, трохи пізніше знайшли дані водія "Тойота Кемрі". Кілька людей в коментарях написали, що знають особисто його і здивовані, що врівноважена людина могла так вчинити.

"Знаю водія "Кемрі" особисто багато років. Дуже спокійний і врівноважений, жодного разу від нього не чув поганих слів. Відповідно, не знаю, що сталося, але напевно таксист щось все ж зробив", - стверджують у коментарях.

Дивіться: бійка таксиста із чиновником

Не з моїм слабким серцем їхати по вулицях нашого міста.... Що це за цяця, яка вважає правільним перегороджувати шлях машинам, тому що воно летить? Дайте мені право на зброю, пАтамуШто на вулицях міста стає небезпечно я в шоці, водій таксі, яке я викликала,як рідко буває, іхав спокійно по другому ряду Заставнянської, в першому ряду стояли машини і смітники, я, як водій завжди дивлюся на дорогу, різкий сигнал і нас , по зустрічній обганяє водій, перегороджує дорогу , вилітає з машини і починає кидатися на водія, витягати його з машини з матами і кулаками!!! я з переляку камеру включила не одразу, але мені особисто, в той момент стало страшно, сама за кермо напевно місяць не сяду.... розумієте ,це водій таксі , не мій чоловік або друг, тому ...

Posted by Катерина Пономарева on Sunday, 26 August 2018

Нагадаємо, автобус з українцями протаранив вантажівку.

Як повідомляв Знай.ua, "втомлений" маршрутник збив цілу родину.

Також Знай.ua писав, у Рівному водій таксі влаштував стрілянину з травматичного пістолета по пасажирах.