Головний редактор видання Страна.ua Ігор Гужва прилетів до Австрії просити політичного притулку.

Про це повідомляє Politeka.

За словами його адвоката Андрія Портнова, Гужва легально прилетів до Відня і звернувся до австрійської влади з пакетом документом, які доводять “політично мотивоване вибіркове правосуддя щодо Ігоря, фальсифікацію його кримінальних справ і скоординовану роботу силовиків, керованих президентом Порошенко.

Австрійська влада негайно видали йому документ, який констатує його легальне перебування в Австрії після звернення за захистом і приступили до розгляду матеріалів.

У редакції інтернет-видання "Страна.ua" провели обшук.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що очільника відомого ресурсу затримали.

Популярні новини зараз
Штрафи за оренду житла: до чого готуватись Нові правила у метро: пасажирів змусять доплачувати Правила газопостачання змінюються: як це вплине на українських споживачів Мобілізують навіть з бронюванням: ТЦК можуть прийти на критичні підприємства
Показати ще