В мережі опублікували оперативне відео у справі про вимагання грошей головним редактором інтернет-видання "Страна.ua" Ігорем Гужвою.

Відеоролики, зняті прихованою камерою, виклала на своїй сторінці в Facebook прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган. Пізніше відео появилось і на Youtube.

Напередодні генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що редактора інтернет-видання "Страна.ua" Ігора Гужву затримали в Києві за звинуваченням у здирництві. У ході брифінгу Луценко запевнив, що справа не направлена ​​на боротьбу з журналістами в цілому.

На опублікованому відео ГПУ зафільмовано, як людина, схожа на Гужву, і його компаньйон сидять в ресторані і розмовляють. Чутні лише уривки фраз. Зокрема, співрозмовник Гужви каже, що якісь люди запитали у нього, скільки буде коштувати "мовчати". Його співрозмовник відповів: "сто до кінця року". Про що саме йдеться, співрозмовники не уточнювали.

"Співрозмовник - це його помічник, який пізніше виступить в якості посередника, отримає мічені гроші, візьме їх в пакет, в якому є радіомаячок. Ми викладемо матеріали і ви побачите ... Потім він постукає в кабінет пана Гужви, занесе гроші, той покладе їх в свій портфель і дочекається приходу силовиків, які знайдуть мічені гроші у нього в портфелі ", - сказав Луценко на брифінгу.

Популярні новини зараз

Українці мають право на безкоштовну комп'ютерну томографію: у МОЗ розповіли як це зробити

Катерина Репяхова публічно поскандалила з колишньою Віктора Павлiка: "Звели сина в могилу"

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

За твердженням правоохоронців, Гужва вимагав 20 тисяч доларів і отримав половину, 10 тисяч, за нерозміщення компрометуючих матеріалів на діючого політика. За словами Луценка, у слідства є відео- та аудіодокази.

Депутат від Радикальної партії Дмитро Лінько заявив, що саме у нього вимагали гроші і нібито особисто Гужва брав участь у здирництві.

Сам Гужва вважає справу проти нього фальсифікацією.

Юрій Луценко заявив, що прокуратура вимагатиме обрати запобіжний захід Гужві у вигляді арешту з правом внесення застави.

Наразі Гужва знаходиться в слідчому ізоляторі, підозри йому поки що не пред'являли. Згідно із законом у правоохоронців на пред'явлення підозри та обрання запобіжного заходу є три доби.

Як повідомляв портал "Знай.ua", генпрокурор Юрій Луценко на сьогоднішньому брифінгу розкрив деталі нічного обшуку в редакції "Страна.ua".