Тривалі дощі і сильна вологість спричинили підняття рівня води в Сені. Повені спостерігаються і в інших регіонах Франції

У Парижі рівень води може піднятися вище шести метрів. Рух річкових суден в столиці зупинено, у тому числі скасовані туристичні круїзи.

Дороги біля Сени перекриті. Роботу також припинив і нижній поверх Лувру.

Підземні води вже просочилися і в підвали частини будинків Рарижа. Міська влада попередила жителів деяких районів про те, щоб вони убезпечили свої цінні речі.

Популярні новини зараз
Українцям підвищать пенсії з 1 жовтня "Доведеться покинути деякі регіони": переможниця "Битви екстрасенсів" спрогнозувала, які території поверне Україна У документах Кремля прописана дата закінчення війни: ГУР розповіли, коли росія відступить ПриватБанк встановлює обмеження: що загрожує пенсіонерам
Показати ще

У звичайний час рівень води в Сені досягає 1,5 метра.

Сотні людей були евакуйовані уздовж Сени, оскільки повені завдали значної шкоди в передмістях Парижа. Смертельних випадків і травм зафіксовано поки не було.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про те, що світ очікує масштабна катастрофа.