Число жертв масштабного стихійного лиха на Шрі-Ланці продовжує стрімко зростати. За останніми даними, загинули 151 особа, ще 112 пропали без вісті.

Про це повідомляє ВВС.

Рятувальники евакуювали майже 500 тисяч жителів регіону. Метеорологи дали невтішні прогнози: у найближчі дні зливи і зсуви не закінчаться. Стихійне лихо є наймасштабнішим за останні 14 років.

За інформацією Daily Mirror, в Коломбо прибули два корабля індійського флоту з гуманітарною допомогою.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", найбільше від катаклізмів дісталося південній і західній частині острова. Міністр охорони здоров'я зазначив, що більшість людей загинули саме через зсуви.

Популярні новини зараз
Тарифи відпустять у вільне плавання: українцям готують нові платіжки за воду З речами на вихід: єдине житло можуть конфіскувати за борги ПФУ припинить виплати: пенсіонерів залишать без грошей В армії раді навіть пенсіонерам: куди відправлятимуть служити чоловіків 60+
Показати ще