До Дарницького райсуду Києва, де у понеділок слухається справа Юрія Крисіна, стягуються підозрілі молодики спортивної статури.

Про це повідомляє "Українська правда".

"Тітушки" збираються неподалік будівлі суду, у парку "Таращанець". За підрахунками ЗМІ, їх там близько 50. На прохання представитись вони не відповідають.

Також біля суду збираються націоналістичні громадські організації С14 і "Національний корпус".

Розгляд справи було призначено на 13:30, але почався він близько 14:00. У ній Крисіна звинувачують у катуваннях, внаслідок яких постраждали Владислав Іваненко, Світлана Кирилаш та Катерина Веремій.

Популярні новини зараз
Затримка пенсій та соцвиплат: у Мінсоцполітики попередили про можливі "перебої" у нарахуванні виплат Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня 5 улюбленців долі, яким казково пощастить у жовтні 2022: Тамара Глоба назвала везунчиків серед знаків Зодіаку Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька
Показати ще

Також обвинувачуваним у справі проходить Сергій Чемес, який зараз перебуває під вартою.

На суд прийшов і сам Крисін, якій наразі не арештований. Біля будівлі його зустріли активісти і поставили кілька питань. У відповідь Крисін лихословив і казав, що не винуватий у вбивстві журналіста газети "Вести" В'ячеслава Веремія.

Він заявив активістам, що не знає молодиків, які зібралися, проте пізніше підійшов до них та спілкувався.

Як повідомляють ЗМІ, на засіданні Крисін і двоє захисників Ігор Василенко і Тетяна Гнатюк попросили суд перенести слухання справи. Своє клопотання обвинувачуваний пояснює тим, що його адвокат перебуває в Луганській області.

Захисники клопочать, бо хочуть мати час на ознайомлення з обвинувальним актом.

Після цього суд відправився до нарадчої кімнати, аби ухвалити рішення щодо клопотання про продовження запобіжного заходу для Чемеса і вирішити, чи переносити судове засідання.

Тим часом до суду підійшло підкріплення з 40 нацдружинників і 15 членів С14.

Також до суду підігнали ще один автобус з правоохоронцями. За словами активістів, близько 14:30 більшість "тітушок" пішли на Дарницький вокзал. С14 стверджує, що частина з них в їдальні "Пузата хата".

Націоналісти зайшли у двір суду і вигукують "Крисіна за грати!"

На відео мама Веремія Катерина на засідання просить суд покарати Крисіна, а сам Крисін просить по відтермінування розгляду справи.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що активісти завітали до ватажка тітушок додому.