Суддя Олег Лінник, який веде справу вбивства журналіста В'ячеслава Веремія під час Євромайдану назвав вирок "тітушці" Юрію Крисіну "цілком справедливим".

Про це повідомляє "Громадське".

"Так, на мою думку, це рішення абсолютно справедливе", - сказав Лінник.

Зазначимо, що 22 грудня Лінник визнав Крисіна винним у хуліганстві та нанесенні легких тілесних ушкоджень. Крисіна засудили до двох років умовного покарання і відпустили на волю в залі суду. Якщо протягом наступних двох років Крисін не вчинить нових правопорушень, то залишиться на волі.

"Про те, що Крисін збирав людей в обвинуваченні не зазначено. Я не можу вийти за межі пред'явленого обвинувачення. Це він у своїх показаннях казав, що організовував і збирав людей. Але в обвинуваченні цього нема. Також нема й статті про умисне вбивство або замах на умисне вбивство. В обвинуваченні було лише про хуліганство і легкі тілесні", - зазначив суддя.

Популярні новини зараз
Українцям відключатимуть електроенергію: кому доведеться жити при свічках "Доставка до ТЦК ще швидше...": експерт відповів, що загрожує школам, лікарням та медичним центрам в Україні Що загрожує українцям, якщо не забрати повістку з пошти: у ТЦК озвучили перелік наслідків Заплатити мають всі: українців попередили про важливий податок, готуйте 5280 гривень
Показати ще

Крисіна зафіксували на відео, коли той в ніч на 19 лютого 2014 року добивав палицею пораненого журналіста В'ячеслава Веремія. Підсудний підтвердив, що бив журналіста, а також те, що збирав людей, які нападали на учасників Євромайдану.

Генпрокурори повідомили, що подаватимуть апеляцію на рішення судді Лінника, оскільки вважають вирок "явно несправедливим".

У 2014 році до Крисіна приставили державну охорону через нібито загрозу його життю, а запобіжний захід змінили на домашній арешт. За цей час він став фігурантом іншої справи: напад на автозаправну станцію "Народна АЗС" у Києві в районі аеропорту "Жуляни" 5 травня 2016 року.

Дивіться: на Майдані зібрались активісти з вимогою кинути Крисіна за ґрати

Як повідомляв портал "Знай.ua", суддя Лінник виявився палким шанувальником "руського міра".