У мережі сталося велике викриття головного рейдера, кришувальника та кримінального авторитета – Юрія Крисіна, більш відомого як Шкаф, Шрек або Криса. Про це повідомляє активіст Роман Сініцин на Facebook.

"Це Юра Крисін. Персонаж відомий в кримінальних колах Києва нульових. І не тільки Києва. Рейдерства, віджими, рекет. Неймовірну кількість разів світився під час захоплень різних об'єктів донецькими і не тільки, в Києві. І не тільки в Києві. Побиття, погрози, зброя. Завжди виходив сухим з води чомусь. Кажуть, що Крисін - силове крило з орбіти злочинного угруповування Юри Єнакієвського", - сказано у публікації.

Це Юра Крисін. Шкаф, Шрек, Криса. Персонаж відомий в кримінальних колах Києва нульових. І не тільки...

Posted by Roman Sinicyn on Friday, 22 December 2017

Активіст розповідає, що під час подій Майдану Крисін зі своїми людьми неодноразово світились у сутичках з протестувальниками та діяли за підтримки копів.

"У січні 2014 Крисін давав своїх тітуханів "в оренду", поки сам відпочивав на Мальдівах, тітухани активно брали участь у викраденнях і катуваннях майданівців. Частина прізвищ відомі", - каже Сініцин.

Популярні новини зараз
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Показати ще

За данними активіста, у лютому 2014 злочинець у складі групи осіб, переважно спортсменів і раніше засуджених, на Великій Житомирській біля Київського главка МВС зупинив взривпакетом таксі, у якому перебував журналіст "Вестєй" В’ячеслов Веремій. Веремія було поранено з вогнепальної зброї. Пізніше Крисін із підпільниками добивали його битами і палками, за те, що журналіст знімав відео на мобільний телефон. Як відомо, В’ячеслав помер – його вшанували як героя України. Там же було поранено і вбито ще кілька осіб.

Виявляється, что у березні того ж року Крисіна затримала київська поліція, якій він зізнався, що отримував $20000 за "комплекс послуг" по Майдану. Суд кваліфікував участь Крисіна у вбивстві журналіста Веремія як "хуліганство". Бо безпосередньо в спину Веремію стріляв не Крисін.

За інформацією Сініцина, Крисін сидів у СІЗО, але потім суд випустив його під домашній арешт, а ще згодом під особисте зобов'язання не покидати межі Києва.

"Тоді за Крисіна вписувалась Валерия Лутковская, омбудсмен прости Господи. Вона звинувачувала Департамент спецрозслідувань ГПУ у тому, що ті сприяють ... "незаконному носінню Крисіним електронного браслета", - розповідає він.

Також відомо, що Крисін продовжує займатися рейдерством. Він перевозить маршрутки та торгує ними на Центральному вокзалі Києва і ще в кількох місцях.

"У своєму стилі кришувати і підминати. Маршрутчиків просто б'ють, перевізники починають платити Крисіну", - каже Сініцин.

У жовтні 2015 року Крисін приймає участь в перестрілці на ст. метро Житомирська, там був замєс з маршрутчиками теж. У правопорушника в машині поліція знаходить бойову гранату РГД-5.

"За цей епізод Крисін в 2016 році отримує три роки. Умовно", - повідомляє джерело.

Варто зазначити, що Крисін світиться як мінімум в 3-х епізодах зі зброєю та рейдерством - віджимали заправки мережі "Народна" по Києву.

"Світиться, це мається на увазі що є відео і документальні свідчення потерпілих або свідків. Епізодів було насправді більше в рази", - пояснює чоловік.

На одному з відео Крисін стріляє в співробітника АЗС та ранить його. Півроку за це сидить у СІЗО, але рік тому Апеляційний суд Києва відправляє його під домашній арешт.

"Крисін знову береться за своє. Кришує перевізників і торгівлю.
І все у нього чудєсно, правда іноді доводиться ходити на суди та до слєдаків. Кажуть Крисін великий друг клоуна, який так хоче бути подібним на Кадирова, Олексій Савченко - голови Миколаївської ОДА. І інших впливових друзів у нього вистачає в Києві та регіонах. Це дуже пояснює чому Крисін не сидить п'ятнашку або довічне і прекрасно себе почуває і в фізичному і в матеріальному плані", - підкреслює Сініцин

Якийсь час, будучи під різними запобіжними заходами (не в СІЗО), Крисіна безкоштовно охороняло ДСО через "погрози" Крисіну з боку невідомих осіб.

Активіст запевняє, що суд по справам Майдану, де суддею є Олег Линник - проходив у закритому режимі, ніби то теж через погрози.

"Будучи під міліцейською охороною - Крисін умудрявся здійснювати важкі злочини (побиття, віджими власності...), які різні слідчі, судді і.т.д вперто не помічали або перекваліфіковували у різні "хуліганства" і хоронили. Список суддів, слідчих, прокурорів з обставинами справ - це ще на три постіка", - відзначає Сініцин.

Окрім цього, сьогодні пану Крисіну дали запобіжний захід сроком на 4 роки. Суд вирішив, що дії Крисіна (вбивство Веремія скоєне групою осіб) підпадають під ч.4 ст. 296 Кримінального кодексу (хуліганство) і у Крисіна є пом'якшувальні обставини: каяття і наявність двох малолітніх дітей.

"Я це до чого стільки написав. Сьогодні суд дав Крисіну 4 роки. Умовно. Тобто він як і раніше буде на волі", - впевнений активіст.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Київському районному суді Харкова продовжили запобіжний захід у вигляді утримання під вартою активіста Антимайдана Гнатові Кромскому, який відомий на прізвисько "Топаз".