Сьогодні, 22 січня, близько 13.00 закрили станцію харківського метрополітену "Академіка Барабашова" з-за двох знайдених на платформі коробок.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПрацівники метро і рятувальники проводили евакуацію пасажирів, також на місці інциденту працювали вибухотехніки.
Варто зазначити, що станція метрополітену вже відновила свою роботу, вибухонебезпечних предметів не виявлено.
Про це у Facebook написав директор департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю міськради Харкова Юрій Сидоренко.
"Станцію "Барабашово" відкрили. Вибухівки у коробках не виявили. Там знайшли лак для нігтів", - написав він.
Популярні новини заразСтосується всіх, хто має картку: у Пенсійному фонді пояснили, як отримати низку важливих послуг Новий рядок у платіжках за газ: за що тепер беруть 441 гривню У пенсіонерів заберуть 30% від виплати: кому ПФУ не повністю зарахує кошти Пекельне літо: на Україну чекає нова хвиля аномальної спеки, прогноз погоди лякаєПоказати ще
Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Київська влада вирішила перекрити станцію метро "Театральна" через святкування Дня Соборності України.