У Борисполі з'явиться своя залізниця

поділитись
У Борисполі збираються побудувати підземну залізницю

В київському міжнародному аеропорту "Бориспіль" побудують підземну залізничну гілку до терміналів. Будівництво підземної підземної гілки передбачено проектом залізничного сполучення аеропорту з Києвом, повідомив генеральний директор "Борисполя" Павло Рябікін в інтерв'ю ЦТС.

За його словами, адміністрація аеропорту зробила досить великий обсяг робіт спільно з "Укрзалізницею". Це стосується питань передачі земельних ділянок та підготовки документів для майбутнього будівництва залізниці між "Борисполем" і Києвом. "Лінія залізниці буде проходити між парканом аеропорту і під'їзною дорогою. Вокзал буде знаходитися у торці терміналу D, з лівого боку, якщо стояти обличчям до терміналу.

Платформа буде з'єднана критою галереєю з терміналом. Пасажири зможуть пішки дійти до терміналу за 2,5 хвилини... Це я кажу про перший етап проекту. На другому етапі передбачено, що біля терміналу D буде з'їзд, де залізнична лінія буде йти під землю і буде прямувати до нових терміналів", - сказав Рябікін. За його словами, залізничне сполучення між терміналами - це далека перспектива, коли термінал D з'єднається галереями з терміналів B і F. За словами гендиректора, роботи по будівництву залізниці повинні початися 1 червня.

"Ми в цьому питанні, мабуть, сама зацікавлена сторона і робимо все можливе, щоб роботи почалися вчасно. Але за реалізацію цього проекту відповідає "Укрзалізниця" – сподіваємося, що у них все вийде", - зазначив Рябікін.

28 березня Кабінет міністрів України прийняв розпорядження про реалізацію проекту будівництва швидкісної залізничної лінії між Києвом і аеропортом "Бориспіль". Проектом передбачається будівництво в найкоротші терміни лінії залізничного пасажирського сполучення між Києвом і аеропортом "Бориспіль".

Нагадаємо також, що керівництво Міжнародного аеропорту "Бориспіль" Києва очікує підтвердження заявлених планів польотів від ірландського лоукоста Ryanair у травні нинішнього року. Про це заявив глава аеропорту Павло Рябікін.

"Вже узгоджено час берлінського напрямку, воно стартує з вересня. Інші напрямки: думаю, орієнтовно до кінця травня будемо розуміти точний час вильотів і прильотів", - сказав він.

 

Автор матеріалу: 
Катерина Санлитова
Теги: 
Бориспіль, укрзалізниця, підземна гілка
Він зумів захистити себе та відбити напад, вбивши одного з нападників
0
0
09:02 25.05.2018
Охоронцю не вдалося уникнути вбивства
0
0
00:50 25.05.2018
Батьки в істериці, лунали звуки вибухів та стрілянини. Вихователям не залишили вибору
0
0
11:25 24.05.2018
Нещодавно Україною прокотилася хвиля насильства й погромів
0
0
03:34 24.05.2018