Аеропорт Бориспіль виявився не в курсі факту початку продажів ірландським лоукостером Ryanair квитків на час прильоту в Київ.

Про це пише бізнес-портал Liga.

Як заявив журналістам гендиректор аеропорту Павло Рябікін, проміжки часу, які компанія вказує в системі продажів як час вильоту з Борисполя, не можуть бути надані аеропортом, так як вони збігаються з періодами ранкових і вечірніх пікових разлетов.

"В ці відрізки навіть зараз йде перевищення пропускної спроможності аеропорту на годину-дві. Тим не менше компанія вказує саме той час, який ми їм не підтверджували", - сказав Рябікін.

Популярні новини зараз
Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати Комунальники масово подають до суду на неплатників: яка заборгованість вважається критичною Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо
Показати ще

Він також зазначив, що Ryanair ще не запросив у аеропорту слоти. У свою чергу аеропорт направив листа авіакомпанії, де вказали блоковані часові відрізки, коли Бориспіль не зможе обслужити лоукостер з-за підвищеної завантаження.

Рябікін уточнив, що прилітаючи в пікові години, Ryanair створить колапс в аеропорту і фізично не зможе прилетіти і полетіти за бажані їм 35 хвилин. "Їм (літакам - ред.) доведеться простоювати дві години, тому що потрібно буде чекати вільного автобуса, гейта, стоянки тощо", - пояснив Рябікін.

Він вважає, що проблему можна вирішити збільшивши кількість щоденних рейсів з Борисполя до 15, тоді аеропорт зможе відкрити термінал F під авіакомпанію.

Раніше Рябікін заявляв, що Ryanair втратить знижки в аеропорту Бориспіль, якщо не буде нарощувати потік пасажирів. Він також підкреслював, що прихід в Україну Ryanair негативно позначиться на фінансових показниках аеропорту в 2018 році.

Внутрішній вигляд терміналу D в Борисполі: відео

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" генеральний директор Ryanair поділився з читачами інформацією про те, що в його компанії в Україні просто грандіозні плани. Зокрема, чекають дуже великі інвестиції у створення на українській території технічної бази по ремонту та обслуговуванню літаків.