У четвер, 1 березня, в центрі Дніпра на вулиці Гоголя просто посеред проїжджої частини провалився асфальт і утворилася величезна яма, яка продовжувала збільшуватися.Заступник градоначальника Михайло Лисенко розповів, що під асфальтом утворилася пазуха, через що покриття і провалилося.Також наголошується, що в утвореній ямі знаходиться газова труба.У зв'язку з цим проїзд по вулиці Гоголя від вулиці Шевченка вниз до Паторжинського перекрито, а місце, де провалився асфальт, огородили.Крім того, по обидва боки аварійної ділянки чергують машини газової служби та співробітники патрульної поліції.Щось подібне, але набагато масштабніше сталося минулого місяця в Харкові: тут працівники комунальних служб перекачували стічну воду з колодязя в шахту. Виявилося, що через руйнування склепінь в газовій корозії сталася просадка ґрунту. Як підсумок - під землю пішла ціла споруда: роздягальня і склад фірми, яка займається електромонтажними роботами. На щастя, в результаті події ніхто не постраждав.

У Голосіївському районі Києва декілька тижнів тому сталася НП: посеред проїжджої частини утворилася величезна яма, куди провалилася вантажівка, що розвозила хліб.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як минулого вівторка, 27 лютого, як у Вінниці в торговому центрі "Skay Park" ліфт з людьми, в якому знаходилося шість чоловік, провалився в шахту.

Відзначається, що страшний інцидент стався близько 9:00 ранку. Також відомо, що в ліфті на той момент їхали шестеро осіб. Всі вони робочі, які завершували ремонт в центрі "Документ" на п'ятому поверсі будівлі. У цей день через поломку ліфта в багатоповерховому будинку торгового центру працівникам офісів, які вранці прийшли на роботу, довелося підніматися в свої кабінети пішки до 8-го поверху, адже не працював жоден з двох ліфтів.