У Харкові карета швидкої допомоги зіткнулася з іномаркою.

Як повідомляє прес-служба обласної поліції, аварія сталася на перехресті проспекту Ювілейного та вулиці Гвардійців Широнінців. Уточнюється, що ДТП сталося 11 вересня близько третьої години ночі.

В результаті зіткнення "Деу Нексія" і швидкої постраждали шестеро людей. Всіх постраждалих госпіталізували до приїзду поліцейських. На даний момент копи з'ясовують обставини події.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що під Києвом сталася аварія на залізниці. Елітниая легковик Lexus потрапила під колеса пасажирського поїзда. ДТП сталося недалеко від населеного пункту Нові Безрадичі. За попередніми даними, водій Lexus намагався проскочити через залізничний переїзд в той момент, коли наближався потяг. Однак не встиг, і його авто просто розплющило на шляху. Lexus перетворилася на купу металу.

Популярні новини зараз
Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня Нові поблажки для ухилянтів: знятися з розшуку можна без візиту до ТЦК ПриватБанк виплатить 5000 гривень: як отримати гроші на картку Доведеться затягнути паски та продати останню сорочку: готуються нові тарифи на опалення
Показати ще