У Запоріжжі поліція схопила чоловіка, який відкрив стрілянину з вікна автотранспорту.

Про це написала прес-служба Патрульної поліції України в Facebook.

Згідно інформації, поліцейські почули стрілянину з авто під час нічного патрулювання.

"Вони негайно зупинили автомобіль. Водієві пояснили причину зупинки і сказали залишатися в салоні. А тоді, під час поверхневої перевірки, поліцейські виявили пістолет і гільзи", - йдеться в повідомленні.

У поліції зазначили, що в багажнику автомобіля лежали пакет з деталями до різних пістолетів з пошкодженими номерами і 2 предмети, схожі на гарпуни.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 23 жовтня: стосунки тельців, прибуток терезів та успіх водоліїв ТЦК дали 7 днів: кого мобілізують навіть з відстрочкою чи броню Школярів відучують від "совкового виховання": що намагаються "зламати" вчителі Підвищення пенсій скасують для тисяч українців: кого омине індексація
Показати ще

Для подальшого з'ясування всіх обставин події патрульні доставили затриманого в Коммунаровское відділення поліції. Поки невідомо, кого саме хотів потрапити чоловік.

Нагадаємо, в Тбілісі силовики проводять спецоперацію по затриманню терористичного угрупування, що забарикадувалася у багатоквартирному житловому будинку.

Крім того, у Дніпрі в ніч з 19 на 20 листопада біля супермаркету сталася стрілянина.

Дивіться сюжет про стрілянину

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Литва спростувала гучну заяву.