Жорстоке вбивство співробітниці Одеського СІЗО зловмисником-рецидивістом може бути не останнім, адже інспектори позбавлені практично жодних дієвих засобів захист, а контроль над арештантами остаточно втрачений. Такої думки дотримуються більшість експертів.

Про це повідомляє Politeka.

Зокрема, колишній керівник Пенітенціарної служби України Сергій Старенький пояснив: вбивцю залучили до робіт на території прилеглого до в'язниці свинарника не випадково, адже тяжкість попередніх злочинів автоматично робить його одним із "категорії опущених".

 "Я думаю, ця трагедія стала можливою через порушення режимних вимог - кожне приміщення співробітники повинні перевіряти раз на годину-два. Чоловік був засуджений за особливо тяжкий злочин. Тому його залучали до брудних робіт", - підкреслив він.

За словами Старенького, адміністрація більше не здатна повноцінно контролювати ситуацію в слідчому ізоляторі, саме тому за останній місяць тут загинули кілька ув 'язнених.

Популярні новини зараз

Головне за день 5 грудня: бійка "слуг народу" за жінку, розвод Джокером Кличка та Зеленський на обкладинці Time

Раміна зізналася, чому покинула Козловського перед весіллям: "Хотілося кричати, бісить!"

Платити доведеться у декілька разів більше: в Україні тотально переглянуть систему нарахування штрафів

Покійна співачка Началова повернулася з того світу заради доньки: "Вона вже серед нас"

Показати ще

"Ув'язнені роблять що хочуть, а адміністрація самоусунулася і просто не звертає уваги. У цьому СІЗО були вбивства самих ув'язнених - вбивали один одного ", - підсумував експерт.

Погоджуються із такою позицією й релігійні представники. Наприклад, священик Дмитро Краснобаєв, який сам тривалий час працював у місцях позбавлення волі, добре усвідомлює причини: охорона торгує з зловмисниками, у камерах немає води та їжі, засуджені просто дичавіють в таких умовах.

Як повідомляв портал "Знай.ua", рецидивіст жорстоко вбив співробітницю одеського СІЗО.