Жорстоке вбивство в одеському СІЗО: наглядачі помстилися

поділитись
Моторошний випадок не залишив байдужими представників церкви

Звістка про вбивство інспекторки СІЗО днями сколихнула Одесу. Як виявилося, після трагедії наглядачі влаштували жорстокі тортури ув'язненим.

Про це в Facebook повідомив священик УПЦ КП, капелан СІЗО Дмитро Краснобаев.

Він стверджує, що арештантів вже кілька днів поспіль б'ють, при чому зовсім не зважають на те, чи причетний хоча б хтось до розчленування жінки:

"Страшне вбивство, природно, спричинило за собою ланцюг подій, але зовсім не таких, які слід було б ... Спецназ б'є ув'язнених. Заходять в камеру здорові поліцейські в масках, з палицями, і б'ють арештантів", - підкреслив капеллан.

Краснобаєв вважає такі страшні тюремні закони звірством, адже окрім всього наглядачі ламають та відбирають особисті речі з камер, влаштовують очевидну помсту та залякують. Точно так, як це свого часу відбувалося у таборах:

"Перше що мені прийшло в голову - колективне покарання у фашистському концтаборі, коли за якусь провину фашисти били весь барак. Ця технологія прекрасно працює на придушення особистості, перетворюючи людей в стадо", - зазначив священник.

Ув'язнені вже дуже довго сидять без їжі та води, хоча окрім злочинів, за які відбувають тюремний термін, ні в чому не винні. Більшість із них стають наркоманами, адже у цих стінах інакше вижити просто неможливо, запевняє Краснобаєв.

Як повідомляв портал "Знай.ua", ув'язнений-рецидивіст жорстоко вбив інспекторку одеського СІЗО.

 

 

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Вбивство, одеське СІЗО, інспектор
Подія сталась через складні погодні умови
0
0
23:46 22.01.2018
На момент вибуху в шахті перебувало 406 осіб
0
0
22:17 22.01.2018
Боєць загинув у результаті ворожого мінометного обстрілу
0
0
22:12 22.01.2018
Рятувальники проводили евакуацію пасажирів
0
0
21:39 22.01.2018