Документ внесений у парламент 19 квітня. Зазначено, що пропонується перейменувати Переяслав-Хмельницький Київської області в Переяслав.
Ініціював перейменування місцева міськрада з метою повернення місту його історичної назви.

Перша літописна згадка про Переяслав датується 907 роком.
Нагадаємо, у Києві з'явилися нові вулиці та провулки. Назви погодили на засіданні міськради.
Як повідомляв "Оглядач", раніше у Верховній Раді зібрали необхідні 150 підписів нардепів для винесення на голосування питання про перейменування Дніпропетровської області.

Нагадуємо, що Порошенко вніс у ВР проект закону № 8297 про внесення змін в закон України «Про громадянство України» щодо вдосконалення окремих положень.

Популярні новини зараз

Підопічна Потапа Андраде стала ведучою "Орел і Решка": по стопах Тодоренко і Нікітюк

Ведуча прославилася на весь iнтернет після курйозу в прямому ефірі: прогноз погоди ще ніколи не був таким смішним

"Холостяк" Михайло Заливако запропонував українцям обрати переможницю проекту: "Решетник однозначно"

Михайло Поплавський захотів молоду дівчину, але все пішло не за планом: "Підманула, підвела"

Показати ще

Документ розробили з метою вдосконалення норм, що встановлюють підстави набуття громадянства України, насамперед за територіальним походженням.

Також встановлюються додаткові підстави, за яких особи не приймаються до громадянства України, повноваження державних органів, які беруть участь у вирішенні питань громадянства України, в частині перевірки підстав його придбання, погодження та прийняття рішення про оформлення.
Крім того удосконалено механізм припинення громадянства у разі добровільного набуття громадянином України громадянства іншої держави і запобігання випадків подвійного громадянства осіб, які набувають громадянство України.

У пояснювальній записці до документа сказано, що закон потрібно прийняти, так як в «останнім часом інститут громадянства використовується певними суб'єктами для вирішення власних цілей, не сумісних з інтересами національної безпеки України».

«Запровадження для громадян України безвізового режиму в'їзду в Європейський Союз активізувало діяльність в Україні організаторів та учасників каналів нелегальної міграції, які розглядають нашу країну як транзитну територію на шляху до країн ЄС», — сказано в тексті пояснювальної записки.