Моторошне ритуальне вбивство, що сталося в Овідіопольському районі,  розкрили правоохоронці Одеської області.

Як повідомив на своїй стрінці в соціальній мережі Facebook очільник ГУ Нацполіції регіону Дмитро Головін, злочин шокував навіть досвідчених співробітників правоохоронних органів.

За його словами, поліція наприкінці минулого тижня знайшла у лісосмузі обгоріле тіло чоловіка. Згодом виявилося, що загиблий – громадянин Туреччини, і його вбили, причому злочин носив ритуальний характер.

На місці, де лежав труп, була намальована пентаграма, кабалічні символи та знаки, стояли свічки, різні окультні предмети, чорна курка, задушена ритуальною петлею та проткнута клинком, а також  інші моторошні речі.

"Насторожувало те, що зі слідів було зрозуміло, - діяла група, а не один божевільний психопат, тому вкрай важливо було негайно включитись всіма наявними ресурсами на розкриття цього резонансного злочину по гарячим слідам", - написав Головін.

За підтримки СБУ та прокуратури Одеської області правоохоронцям вдалося за досить короткий термін вийти на групу іноземних громадян, що скоїла цей моторошний злочин. Всі вони зараз затримані у порядку ст.208 КПК. Тепер суд має обрати їм запобіжний захід.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у Вінниці страшною смертю загинув 27-річний ветеран АТО.