У Полтаві 30-31 березня мав відбутися дводенний тренінг по роботі психолога з представниками ЛГБТ-спільнот. В суботу 31 березня він був зірваний націоналістами з особистих причин.

Активісти "Національного корпусу У Полтаві в останній березневий день зірвали проведення тренінгу, який присвячувався роботі психолога з представниками ЛГБТ-спільнот. Активісти заявляли, що їх організація виступає проти пропаганди секс-меншин. Після цього вони поспішили похвалитися своїми заслугами на офіційній сторінці в Facebook.

"Зірвали шабаш радикальних лібералів. Ми не дозволимо визнання ідеології ЛГБТ", - пишеться в повідомленні націоналістів.

Популярні новини зараз
Держава змусить платити всіх: з 5 червня банки щотижня звітуватимуть про перекази клієнтів Початок Русального тижня-2023: чому 5 червня не можна виходити в поле і як врятуватися від привороту Перевірку лічильників повернули: хто може "врятуватися", а кому треба якнайшвидше надати акт В Україні повернули обов'язкові повірки лічильників, але не всім: хто може уникнути цієї процедури
Показати ще

На другий день тренінгу активісти "Національного Корпусу" вирішили активно втрутитися і виступити нібито проти пропаганди ідеології ЛГБТ. Радикали увірвалися в конференц-зал в масках і каптурах на головах, тим самим паралізувавши подальше проведення семінару. Відеоролик, що відобразив це, записав один з учасників протестної акції.

Націоналісти запевняють, що такими методами вони відстоюють своє право, як українців, "протистояти загрозам, які ведуть до утвердження ліберальної диктатури в українському суспільстві". Інцидент прокоментував відомий волонтер Роман Доник.

Він зазначив, що під час перебування на фронті йому довелося зустрітися з кількома геями, однак вони нічим не відрізнялися від інших український бійців. При цьому сам Доник стверджує, що виступає проти пропаганди одностатевих шлюбів і не виступає на стороні секс-меншин.

"За час війни, я особисто зустрів 4 геїв на фронті. Три з них пішли добровольцями на мобілізацію. Я не знав, що вони геї. Потім дізнався. Там вони були просто мужики. Солдати. Я впевнений, що їх було більше. Можливо, коли-небудь, після перемоги ми про це дізнаємося. А ось те, що розігнали в Полтаві, бо там не було ні одного гея", - пише на своїй сторінці в Facebook Роман.

Як повідомляв портал "Знай.іа", близько 20 агресивних радикала зірвали захід у Києві. Вони заблокували вхід у галерею, де повинна була відбутися дискусія про права людини і вивісили транспорант "Відкрито для людей".

Правоохоронці заблокували базу полку "Азов" та партії "Національний корпус":