На Дніпропетровщині 14-річний хлопець повісився просто у власному подвір'ї. Правоохоронці повністю впевнені, що це був саме суїцид.

У місцевій школі розповіли, що Микита був дуже складною дитиною, але в нього було багато друзів і добре серце – завжди дбав про молодших братів та сестер. Останнім в день трагедії учня бачив директор. А вже зранку його знайшли мертвим.

Прощатися із хлопчиком прийшло все село. Пізніше однокласники зізналися: він міг вступити в небезпечні інтернет-ігри (щось на зразок "Синіх китів", або "Червоної сови"), та конфліктів із іншими у нього ніколи не було. Єдине, що непокоїло – проблеми в родині, яка здобула славу неблагополучної.

Батьки постійно пиячили, їх поставили на облік соціальні служби. Мати Микити вже вкотре завагітніла, але дітьми ніколи не займалася, жила за рахунок виплат від держави.

Популярні новини зараз

Мільйонне місто завалило снігом посеред літа: природний катаклізм приголомшив світ

Курсантам академії СБУ вигадали спеціальну дієту: годують кашею із свіжими хробаками

Хто Могила, а хто Жмур: справжні прізвища Каменських, Дантеса, Анатоліча, Кароль та інших зірок

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Показати ще

Рік тому у неї померло немовля з того часу для чотирьох менших братиків і сестричок був і батьком, і матір'ю 14-річний хлопчик. Самостійно влаштувався на роботу, аби ті не померли з голоду. Микиту від матері вчасно не забрали, хоча сусіди давно планували добитися позбавлення батьківських прав.

І коли вже справа почала набирати обертів, а в підлітка з'явився шанс на нове життя, сталося непоправне. Чим завершиться слідство, та що загрожує батькам, поки невідомо.

Дивіться: 14-річного хлопця знайшли повішеним

Як повідомляв портал "Знай.ua", збоченець викрав дитину на очах у батька.