Міський голова Івано-Франківська, Руслан Марцінків не залишився осторонь акції здачі крові. Він на своїй сторінці в соціальні мережі Facebook поділився дописом, де похвалисвя тим, що він контролює те, наскількі свідомими є місцеві чиновники. Допис він назвав "Кров і стрільба-за планом".

"Сьогодні поцікавився, як чиновники долучаються до акції здачі крові і до військових навчань, які запропонував організувати раніше.
Так-от, понад 100 працівників МВК зголосились стати донорами. Узгодили графіки зі станцією переливання крові, там вже побували дві групи по 20 осіб. Приємно, що відгукнулись, акція дуже важлива!
Інша ініціатива: одноденні навчання з військової підготовки для чиновників. Були вже стрільби для чоловіків, в планах ще кілька днів на полігоні. Жінки, каже Ігор Влізло, вчаться надавати медичну допомогу. Та я наполягаю, щоб жінкам, котрі хочуть навчитись, теж давали зброю",- написав Марцінків.

Також, він підтримує ініціативу військової підготовки чиновників не тільки чоловіків, а й жінок. Тішить те, що все ж таки чиновники не стоять осторонь та підтримують громадські ініціативи. Таким чином, на власному прикладі вони демонструють, що вони такі ж самі люди і прості приземлені речі для них є нормальними.

Нагадаємо, центр Франківська прикрасять різнокольоровими парасольками, а Марцінків тут ні при чому: коли очікувати ноу-хау

Як повідомляв раніше Знай.ua, Марцінків показала Франківськ з висоти пташиного польоту: "Дух захоплює"

Популярні новини зараз
Польща готується до війни: "Ймовірність дуже висока" У Китаї визнали незалежність Брянської народної республіки: "А Москва тепер бомбить за це" Камалія показала чоловіка, котрий зіграв важливу роль у її житті і це не Захур: "Не гідний" Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень
Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що Маск оцінить: франківців пересадять на електрокари, деталі ноу-хау