На Прикарпатті, пасічник Ярослав Муха взявся за відновленням популяції карпатської бджоли. Його пасіка — унікальна для регіону.

Ярослав, провів 20 років за кордоном і, по приїзду, вирішив зайнятися селекцією карпатських бджіл. Цей вид певний час занепадає. Інформують "Вікна".

Селекція поки йде у збиток, але чоловік впевнений, що це дрібниці, порівняно з тим, що це дасть для майбутнього розвитку карпатських бджіл. Він має 120 бджоло-сімей та 500 маткомісць

Ярослав Муха, відзначає, що бджіл він використовує і для лікування. Пасічник змайстрував хатину, яка має лікувальні властивості, за рахунок того, що людина лягає прямо на сім'ї і за рахунок системи інгаляції відбувається лікування.

Популярні новини зараз
В Україні хочуть повернути навчання у школах двома мовами, але є нюанс: "Профільний предмет буде обов'язково" "Хей, у вас там все добре?": український телеканал "замалював" обличчя російського актора у новому серіалі, глядачів не обдурити "Сопля зелена, зараз об*сцю тебе": російський вчитель поставив учня на коліна і знущався через погану поведінку Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня
Показати ще

Нагадаємо, на Прикарпатті "підсолодять" життя українців: в Карпати - по "медовому маршрутом"

Як повідомляв раніше Знай.ua, Ющенко оцінить: у Запоріжжі встановили пам'ятник гігантській бджолі

Також Знай.ua писав про те, що стародавній хижак тероризує Кривий Ріг: його жало завдає пекельного болю