Маленькому українцю потрібна реабілітація. Про це розповіли на порталі ТСН.

Повідомляється, що при народженні маленький Тимур Лубчук переніс гіпоксію і набряк мозку, що призвело до безлічі ускладнень. Хлопчикові через місяць виповнитися рік, проте він вже змушений боротися за повноцінне майбутнє.

"Зараз у нас затримка в розвитку, формується спастичний тетрапарез (ДЦП). Потрібні постійні реабілітації в спеціалізованих дитячих реабілітаційних центрах. Інвалідності поки у нас немає, оскільки ще маленький, тому на допомогу держави не можемо розраховувати" - розповіла мама Тимура.

Батьки хлопчика прикладають всі сили, щоб він пройшов необхідну реабілітацію. При цьому у хлопчика є хороші шанси знайти нормальне майбутнє, адже чим менше у дитини організм, тим він пластичнее і результат від терапії більш відчутний.

Зараз хлопчика готові прняти лікарі в Польщі, проте вартість реабілітації перевищує 100 тисяч гривень. Для батьків Тимура ця сума непідйомна, тому вони були змушені звернутися за допомогою до небайдужих людей.

Популярні новини зараз
Vodafone порадували українців цікавою пропозицією: лише 1 копійка але є умови Повістка на двері та призов резерву: як в Україні проходить нова хвиля мобілізації За яку копійчану монету можна отримати 8000 грн: треба знати маленький секрет Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще

Тимур Лубчук, фото: ТСН
Тимур Лубчук, фото: ТСН
Тимур Лубчук, фото: ТСН

Нагадаємо, що мати двох дітей бореться з меланомою і благає про допомогу: "метастази в підшлунковій"

Як повідомляв портал "Знай.uа", до шестирічного українця втретє повернувся рак: "Врятуйте Максимку!"

Також, "Знай.uа" писав, 14-річна школярка доглядає за хворою на рак мамою, дитинство вкрадено: "Я їй потрібна"