Діти народжені в Україні зможуть отримувати кошти від використання і видобутку надр. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час відеозвернення.

19 березня Володимир Зеленський підбив підсумки засідання Ради національної безпеки і оборони України і заявив, що незабаром в країні введуть новий документ — економічний паспорт українця.

Володимир Зеленський підкреслив, що СБУ ввела санкції проти 19 компаній, які використовували надри України. Згідно з розслідуванням правоохоронців, ці компанії отримали ліцензії на дану діяльність за заниженою ціною і завдали великих збитків державі.

Володимир Зеленський, кадр з відеозвернення: YouTube
Володимир Зеленський, кадр з відеозвернення: YouTube
Володимир Зеленський, кадр з відеозвернення: YouTube

Призедент зазначив, що подібне є неприпустимим оскільки, згідно з Конституцією, надри є власністю народу України. У зв'язку з цим глава держави анонсував введення нових законів, які він обіцяв у передвиборчій програмі.

Популярні новини зараз

Українці зраділи, що на місці Тіни Кароль в шоу "Голос країни" опинилася Оля Полякова: "Тільки вперед"

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Ті самі кадри з Тіною Кароль, коли зірка вийшла на сцену після новини про загибель коханого: "Це не кінець..."

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Згідно з нововведеннями, діти народжені в Україні зможуть отримати новий документ-економічний паспорт українця. Цей документ дасть можливість дітям отримувати виплати від використання надр в Україні та зібрати кошти на здобуття вищої освіти.

"Діти, народжені в Україні, до моменту настання 18 років зможуть отримати кошти від користування і видобутку надр України. Які будуть накопичуватися на їх персональному депозитному рахунку в банку. І після досягнення повноліття зможуть бути витрачені ними на отримання вищої освіти в Україні " - сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що Олена Зеленська заявила про масштабний рух з містами та областями: "Запевняю ,що готова"

Як повідомляв портал "Знай.uа", Снєгірьов заявив, що Офіс президента взяв курс на знищення ОПЗЖ

Також, "Знай.uа" писав, що офіс Зеленського звернувся до Коломойського і Нацбанку: "Повернути вкрадені гроші"