Група учених виявила найдавніші артефакти на узбережжі Нідерландів. Саме вони можуть бути доказом існування Доггерленда - "Британської Атлантиди". Цей континент, імовірно, колись єднав материкову Європу з Британськими островами, але пішов під воду.

Варто зазначити, що як і факт існування Атлантиди, так і місцезнаходження держави, викликає величезні суперечки. За деяким думкам Атлантида знаходилася на території сучасних Канарських островів, а за іншими - на місці нинішніх Британських островів, Ірландії, північно-західній Франції.

Докази існування Атлантиди, фото: WOS

На рідкісні артефакти вперше натрапила звичайна медсестра Віллі Ван Вингерден на пляжі біля свого будинку. За інформацією західних видань, першу знахідку вона виявила ще в 2013 році.

У 2013 році йшлося про зубі мамонта, але жінка продовжила пошуки - тепер її колекція, знайдена нею, складається з понад 500 предметів і представляє значну цінність для науки. Артефакти викликають подив і є предметом суперечок серед учених.

Популярні новини зараз

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

У Приватбанку не можна оплатити комуналку: українці не знають, куди бігти

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще

Докази існування Атлантиди, фото: WOS

Вчені припускають, що океанічне дно в цьому районі являє собою величезну частину суші, яка могла б бути материком шириною в 1 тисячу кілометрів. Це своєрідний уламок, що утворився 100 мільйонів років тому при поділі Африки і Південної Америки на два материка.

Журналісти також припускають, що затонулий материк і є та сама Атлантида, але вчені поки не виявили на дні ознак древньої цивілізації.

Нагадаємо, Земля готується зустрічати "сусідів", загадкова планета наблизилася впритул.

Раніше Знай.ua повідомляв, до Землі рухається гігантський астероїд, до зіткнення залишилося менше 10 днів.

Також Знай.ua писав, вчені знайшли воду на далекій планеті, "придатна для життя".