Тканинні маски дозволяють швидко і ефективно привести до ладу шкіру обличчя, прибрати почервоніння і так далі. Але їх ще потрібно вміти правильно використовувати, тоді маски принесуть максимум користі.
Кожна тканинна маска має свої властивості, вказані на упаковці. Є зволожуючі, поживні та для різних типів шкіри. Принцип їх роботи та використання дуже простий, але часто люди забувають про одну маленьку деталь, яка могла б посилити ефект цього засобу.

Тканинна маска, фото cosmic.net
Тканинна маска, фото cosmic.net

Щоб тканинна маска принесла якнайбільше користі, а шкіра після сяяла і була гладкою, потрібно робити масаж обличчя. Рекомендується не просто поплескувати або втирати маску після зняття, а зробити якісні вправи з сироваткою, що залишилася. Це дає безліч переваг, таких як посилення кровотоку, зниження тиску в носових пазухах та омолоджування.

Є безліч видів масажу, але найдієвішими та популярнішими є гуаша та лімфодренажний.

  • Слід почати з лінії підборіддя масажуючи вниз до шиї круговими рухами. Поверніться до підборіддя і масажуйте до щелепи, використовуючи ту ж техніку. Рухаючись до центру обличчя, масажуйте назовні, щоб забрати зайву рідину. Завершіть масаж вздовж вилиць, а потім чола, використовуючи ті ж рухи та техніку, що й раніше.
  • Гуаша передбачає використання спеціального скребка для переміщення вгору лініями обличчя, а не вниз. При масажі на центр обличчя чиниться тиск за допомогою пальців, а інструмент використовується рухом вгору.

Масаж гуаша, фото vovk
Масаж гуаша, фото vovk

Нагадаємо, п'ять способів розпалити пристрасть чоловіка

Раніше ми писали, бюджетно, безпечно та ефективно: як позбутися молі в гардеробі без токсичної хімії

Популярні новини зараз
Янукович із "Квартал 95" Олександр Пікалов показав, у якому "спецназі" перебуває: "Патруль, десь під Києвом" Долар в обмінниках потихеньку зростає, але українців готують до гіршого: що буде з курсом у квітні Оформлення субсидії 2023 року: українцям доведеться повторно подавати документи Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще