Археологи приголомшили сенсаційною заявою про Бурштинову кімнату

поділитись
Місцезнаходження шедевра вважалося загубленим назавжди

Німецькі археологи-аматори заявили, що їм вдалося відшукати місце розташування світового шедевра мистецтва. Вони вважають, що викрадена нацистами Бурштинова кімната знаходиться в печерах під Дрезденом.

Про це повідомляє "Стіна". Група дослідників складається з 73-річного Леонарда Блуме, 67-річного Гюнтера Екардт та 71-річного Петера Лора. Вони з'ясували, що за часів Другої світової війни нацисти спорудили секретні бункери в системі печер у пагорбів Хартенштайна.

Археологи стверджують, що в цьому місті й слід шукати кімнату. Вона раніше зберігалася в Кенігсберзі (нині Калінінград) після того, як німці вивезли її з окупованих територій під Санкт-Петербургом.

Неподалік від печер є залізнична станція. У 1945 році очевидці помітили тут поїзд, який прибув з Кенігсберга. Археологи почали шукати кімнату після інформації від "надійного джерела", що шедевр мистецтва розташований в підземних тунелях під пагорбами Хартенштайна.

За допомогою георадара дослідники виявили під печерами систему пустот. Швидше за все, їм вдалося знайти військові укриття. Також на місці вони натрапили на сліди від сталевих канатів на деревах. Цю систему використовували для транспортування важких ящиків. Археологи вважають, що в підземних сховищах заховані скарби останнього монарха Німецької імперії, кайзера Вільгельма II.

Бурштинову кімнату створив майстер Андреас Шлютер в 18 столітті. Вона призначалася для прусського короля Фрідріха I. Кімната складалася з бурштинових панелей, прикрас і панно. Син монарха подарував її Петру I в 1717 році.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, археологи наткнулися на дивну знахідку, яка перевертає уявлення про вікінгів.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
археологи, бурштинова кімната, німеччина
Вибір редакції, Суспільство
18.06.2018
Одного разу Саллі розповіла таємницю однокласниці, але викрадач знову змінив місце проживання і спіймати його не вдалося
0
0
13:11 18.06.2018
Нижня щелепа титанбоа в чотири рази більше щелепи гігантського пітона
0
0
12:43 18.06.2018
У святилище кельтів археологи знайшли артефакт Дельфійського оракула
0
0
12:20 18.06.2018
В результаті підриву міни судно майже розірвало на дві частини в районі другої димової труби
0
0
11:27 18.06.2018
Навіть Пушкіну заробляти гроші творчістю було не так-то просто
0
0
10:35 18.06.2018