Пропонуємо вам ознайомитися з підбіркою неймовірних фотознімків, які назавжди увійшли в історію людства, і які ви, скоріше всього, ще не бачили. Тут і вчені НАСА зі знаменитої дошкою для підрахунків і красуня Кейт Уінслет у свої кращі роки. Тож насолоджуйтесь!

Кейт Вінслет, 1996 рік.

Адольф Гітлер розглядає почесний караул, Берлін, Німеччина, 12 вересня 1934 року.

Фанати Манчестера і Кардіффа з'ясовують, чия команда краще грає у футбол. Британія, 1970-е.

Москвички, СРСР, 1960–е.

Популярні новини зараз
Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання "З нас деруть три шкіри, цинічно та жорстоко": експерт пояснив, як можна було виправити ситуацію Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

Фінальні титри фільму Леоніда Гайдая "На Дерибасівській гарна погода, або На Брайтон-Біч знову йдуть дощі", 1993 рік.

Стівен Кінг в офісі, 1983 рік.

Пеле і Лев Яшин, 1965 рік.

"Я пишаюся своїм сином-геєм", Нью-Йорк, 1974 рік.

Вчені НАСА та їх знаменита дошка для обчислень, 1961 рік.

Посольство СРСР на Кубі, 1985 рік.

Нагадаємо, що знайдено наймістичніше місце України, про яке ви точно не знали.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", всі ми багато разів бачили такі старовинні фотографії, де одна людина сидить, а другий стоїть поруч, і рука другого неодмінно перебуває на плечі першого.

Можна припустити, що в ті манірні часи цей жест служив своєрідною імітацією обійми, демонстрацією дружби, або кровних уз, або кохання, але це не зовсім так.

На фотографіях минулого століття люди часто стоять в неприродних позах. Найчастіше повторюється один і той же мотив: рука на плечі в стоїть поруч друга або родича. Збіг? Низький рівень фотографа, який не вміє показати моделі куди подіти руки? Зовсім ні.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що думаете, ви народилися не в той час? Марно. Вам дуже пощастило і ми зараз вас переконаємо в цьому. Давайте розберемося, як жили в середньовіччі. Будьте уважні, нас очікує багато абсурду. А дехто-що вас не на жарт шокує.

Золото у вигляді порошку, яке нібито робить людину сильнішою, і "лікувальна" ртуть, яку пили від сифілісу. Смертей від отруєнь було, як ви розумієте, багато. А про клізму з шлункового соку кабана ви чули? Або порошок з єгипетських мумій? Це вам не якісь там антибіотики.